Serwis kotłów

Produkcja i serwis kotłów coWszystkie sprzedawane i produkowane przez nas kotły objęte są gwarancją producenta. Nasz wykwalifikowany personel zapewnia wszystkim klientom Vakomet usługi na najwyższym poziomie.

W przypadku zakupu kotła w naszej firmie, nasi doradcy wskazują klientowi najbliższego lokalizacją autoryzowanego instalatora, który dokona profesjonalnego podłączenia kotła do instalacji grzewczej. Koszty instalacji kotła są indywidualnie ustalane pomiędzy klientem a instalatorem. Nasza firma wspomaga również klienta w negocjacjach z autoryzowanym instalatorem.

Wszelkie usterki wykryte w trakcie eksploatacji kotła w okresie gwarancyjnym są nieodpłatnie usuwane. W przypadku problemów z instalacją kotła lub problemów w instalacją centralnego ogrzewania nasi konsultanci wskażą autoryzowanego przez firmę Vakomet instalatora.

Również w okresie pogwarancyjnym służymy naszym klientom wszelką pomocą praktyczną i merytoryczną. W przypadku awarii kotła w okresie pogwarancyjnym usterki usuwane są odpłatnie, po wcześniejszym oszacowaniu kosztów naprawy.

 

Produkcja kotłów co Produkcja kotłów co