Indywidualne i nietypowe zamówienia

Nasza firma jako jedna z niewielu oferuje swoim klientom możliwość dostosowania kotła do ich indywidualnych potrzeb. Nierzadko klienci borykają się z ograniczeniami związanymi z istniejącym już rozwiązaniem instalacji centralnego ogrzewania lub samej kotłowni. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze kotła do istniejącej już instalacji grzewczej, doradztwo w zakresie dostosowania kotłowni do nowoczesnych rozwiązań grzewczych lub samo dopasowanie produkowanego pieca do istniejącej instalacji.

Wystarczy wysłać na nasz e-mail lub faks rysunek kotłowni, schemat instalacji a nasi doradcy skontaktują się z Państwem celem omówienia szczegółów dostępnych rozwiązań.

Podobnie w przypadku ogrzewania większych powierzchni typu budynki administracji publicznej, szkoły, przedszkola, gospodarstwa ogrodnicze, hodowle zwierząt, kurniki i osiedla. W takich przypadkach również oferujemy nowoczesne i indywidualne rozwiązania ogrzewania. Nasze konstrukcje dla budynków i pomieszczeń o zwiększonym zapotrzebowaniu cieplnym, efektywnie i wydajnie sprostają takim wyzwaniom.

Jeśli dodać do tego fakt, iż kotły opalane paliwami stałymi typu węgiel, miał czy ekogroszek są w naszym kraju najtańszym źródłem energii oraz jakość i innowacyjność oferowanych przez nas rozwiązań konstrukcyjnych nasi klienci otrzymują produkt szyty na miarę ich potrzeb.

Nie bez znaczenia jest fakt iż oferowane przez nas kotły wyposażone są w mikroprocesorowe sterowniki, które zapewniają komfort i praktycznie bezobsługową eksploatację. W większości naszych rozwiązań obsługa kotła ogranicza się do okresowego uzupełniania paliwa oraz usuwania popiołu.

Kocioł VAKO-S dla budynków o zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepło